NUDÍTE  SE ???

Medvídek mýval vám příliš nepomůže....

Je tady podzim a sezona srazů a vyjížděk pomalu končí.
Silnicím se začne stýskat po jednostopých strojích a my, krotitelé dvou a tříkolových motorových ořů začneme prožívat abstinenční příznaky, Velmi nepříjemná věc.
Abychom sobě i vám od těchto potíží pomohli, budeme fungovat i za nepřízně počasí. Odhrneme závěje a umožníme parkování plechovým krabicím na kolech. V krbem příjemně vytopeném baru se můžete setkávat se stejně postiženými přáteli a tím si alespoň dočasně ulevit. V zatepleném podkroví, vyhřátém horkým vzduchem od krbu, lze přenocovat i za opravdu třeskutých mrazů.
Kdyby však někomu byla i tak zima, nabídka "tekutých svetrů" je vskutku široká.
Do klubu se vejde cca 60 lidí, takže není problém ani s pořádáním přiměřených akcí (oslavy, setkání a pod.). Vše je jen otázkou domluvy. Stačí napsat SMS na jedno z uvedených čísel, nebo využít jedné z E-mailových adres     v sekci "Kontakty" a my se vám ozveme.                       Takže neváhejte, dveře "Bikers Clubu 551" jsou vám dokořán.


JSME TU PRO VŠECHNY MOTORKÁŘE

Jednoho krásného letního dne jsem na svých relaxačních vyjížďkách jihočeskou krajinou zjistil, že v mém nejbližším okolí není žádné místo, kde by si znavený motorkář mohl oddychnout mezi svými.

Rozhodl jsem se proto vybudovat prostor pro odpočinek          a setkávání motorkářů.

Trvalo to prakticky rok, než  v téměř "porodních" bolestech  vyrostla na místě staré spadlé stodoly klubovna s barem         a podkrovím na spaní. Po dalších měsících shánění vnitřního vybavení bylo konečně "hotovo" (uvozovky proto, že hotovo není prakticky nikdy). Pak přišel toužebně očekávaný den, kdy jsme s mojí drahou polovičkou Evou mohli říct: "Jdeme na to!".

4. června 2016 proběhla první akce - "Kolaudační sešlost".